16 czerwca 2020 r. Urząd Gminy Nowogródek Pomorski nominował nas do popularnego #GaszynChallenge. Zasady wyzwania są proste, osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na akcję charytatywną, której dotyczy wyzwanie. Na wykonanie zadania jest 48 godzin.

Z nominacji byłyśmy bardzo zadowolone i ochoczo wypełniłyśmy powierzone zadanie. Film z wyzwania zamieszczony jest na stronie FB Gminy Nowogródek Pomorski.

Zebrane pieniądze przekazujemy dla Franka Kępy, 11 miesięcznego chłopca, który walczy ze śmiertelną chorobą. Franek trzymamy za Ciebie kciuki!

Chciałybyśmy jeszcze podziękować Strażakom z Gaszyna za zapoczątkowanie wspaniałej inicjatywy i namówić inne jednostki do brania czynnego udziału w wyzwaniach, które ogarnęły już całą Polskę, a nawet wyszły poza granice naszego kraju.

Do wykonania zadania nominowałyśmy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu, Ośrodek Pomocy Społecznej w Barlinku oraz Komendę Powiatową Policji w Myśliborzu. Powodzenia!

 

Dyrektor oraz Pracownice

OPS Nowogródek Pomorski